Podziękowanie od fotografa

Przykładowe podziękowanie, wzór czyli przykładowy tekst podziękowania od fotografa gotowy do wydrukowania i wykorzystania.

Szanowni Klienci,

Chciałbym zacząć od serdecznego wyrazu wdzięczności i podziękowania za to, że wybraliście mnie jako swojego fotografa. Było mi niezmiernie miło mieć okazję uwiecznić Wasze najważniejsze chwile i stworzyć dla Was piękne wspomnienia.

Dziękuję Wam za zaufanie, które mi powierzyliście. To dla mnie ogromne wyróżnienie i dowód uznania za moją pracę. Wasza gotowość do współpracy, otwartość na pomysły i zaangażowanie sprawiły, że każda sesja fotograficzna była niezwykłą przyjemnością.

Dziękuję Wam również za Waszą cierpliwość i za to, że pozwoliliście mi oddać moją twórczą wizję w pełni. Wasze zaufanie i swoboda, jaką mi daliście, umożliwiły mi uwiecznienie najpiękniejszych emocji, chwil szczęścia i autentyczności.

Nie mogę zapomnieć o moim zespołowi, asystentom i wszystkim innym, którzy przyczynili się do powstania tych niezapomnianych fotografii. Wasze profesjonalizm, kreatywność i zaangażowanie były nieocenione i przyczyniły się do tego, że każde zdjęcie było dziełem sztuki.

Ostatnie słowa podziękowania kieruję do samego życia i nieustającego źródła inspiracji. To właśnie Twoje nieprzewidywalne piękno, różnorodność ludzkich historii i chwile pełne magii dają sens mojej pracy i pasję do fotografowania.

Raz jeszcze, z całego serca, dziękuję Wam, drodzy Klienci, za to, że zaufaliście mi jako swojemu fotografowi. Wasze uśmiechy, emocje i radość są dla mnie nieocenione, a możliwość uwiecznienia ich na zdjęciach sprawia, że czuję się spełniony i wdzięczny.

Z najlepszymi życzeniami i głęboką wdzięcznością,

[Twoje imię]

Podobne podziękowania