Podziękowanie za rozmowę kwalifikacyjną

Szanowna Pani.

Chciałabym bardzo serdecznie podziękować za poświęcony mi czas w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. Rozmowa, która dotyczyła możliwości zatrudnienia na stanowisku specjalisty ds. public relations, nie tylko bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła, ale przede wszystkim wiele nauczyła.
W trakcie przeprowadzonego spotkania miałam możliwość poznania oczekiwań, które stawiane są poszczególnym kandydatom na to stanowisko. Była to także doskonała okazja do tego, aby bliżej poznać Wasze przedsiębiorstwo. Okazało się być ono niezwykle przyjaznym dla pracowników miejscem. Chętnie dołączyłabym do grona zadowolonych ze swojej pracy pracowników.

Proponowane przez Państwa firmę stanowisko odpowiada moim zainteresowaniom, a także wykształceniu. Jeśli tylko uznają Państwo, iż zarówno moja osoba, jak również posiadane przeze mnie kwalifikacje spełniają wszystkie Państwa oczekiwania, to z przyjemnością wezmę udział w dalszym etapie rekrutacji.

Jeszcze raz dziękuję za zaproszenie mnie na rozmowę kwalifikacyjną. Dziękuję również za to, iż zdecydowali się Państwo rozważać moją kandydaturę. Na Pani życzenie dołączam do listu referencje. Byłabym wdzięczna za kontakt w sytuacji, kiedy pojawią się nowe pytania odnośnie mojej osoby, lub też jeśli będą potrzebne dodatkowe informacje. Oczywiście także wówczas, kiedy zechce Pani zaproponować mi pracę. Dziękuję i z niecierpliwością oczekuję na wiadomości.

Podobne podziękowania