Podziękowanie za udział w kiermaszu świątecznym

Wzór podziękowania który można wykorzystać na własne potrzeby. Przykładowe podziękowanie za udział w kiermaszu świątecznym.

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy z całego serca podziękować za udział w naszym kiermaszu świątecznym. To dzięki Waszej obecności i zaangażowaniu udało nam się zorganizować wspaniałe wydarzenie, które przyniosło wiele radości i uśmiechu na twarzach naszych gości.

Jesteśmy pełni wdzięczności za to, że poświęciliście swój czas i siły, aby wziąć udział w tym wydarzeniu. Wasza obecność, aktywność i wkład w organizację kiermaszu były nieocenione. Dzięki Waszej pomocy udało nam się zebrać fundusze, które pozwolą nam kontynuować nasze działania i inicjatywy na rzecz społeczności lokalnej.

Chcielibyśmy szczególnie podziękować wolontariuszom, którzy nie tylko poświęcili swój czas, ale również włożyli ogromne wysiłki, aby pomóc nam przygotować się do kiermaszu. Bez Waszej pracy i zaangażowania nie byłoby możliwe zorganizowanie tak wspaniałego wydarzenia.

Jesteśmy również wdzięczni naszym sponsorom, którzy pomogli nam w organizacji kiermaszu poprzez wsparcie finansowe lub przekazanie niezbędnych materiałów i sprzętu. Bez Waszego wsparcia nie bylibyśmy w stanie osiągnąć tak wspaniałych wyników.

Dziękujemy również wszystkim naszym gościom za przybycie na kiermasz i za to, że zdecydowaliście wesprzeć naszą inicjatywę. Wasza obecność i zainteresowanie naszymi produktami i działaniami były dla nas ogromnym wsparciem i motywacją.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników kiermaszu i cieszymy się, że udało nam się osiągnąć cele, które sobie postawiliśmy. Jeszcze raz dziękujemy Wam wszystkim za wsparcie i pomoc w organizacji kiermaszu świątecznego.

Z poważaniem,

[Imię i nazwisko organizatorów kiermaszu]

Podobne podziękowania