Podziękowanie Bogu

Przykładowy tekst podziękowania okolicznościowego. Wzór gotowy do wykorzystania.

Drogi Boże.
Chciałbym podziękować Ci za największy dar, który od Ciebie otrzymałem. Chciałbym podziękować Ci za to, że dane jest mi żyć. To właśnie dzięki Tobie mogłem pojawić się na tym świecie. To Ty obdarzyłeś mnie życiem i opieką. Dlatego też jestem Ci za to niezmiernie wdzięczny.

Podziękowanie Bogu

To nie jest koniec mojej wdzięczności. Chciałbym podziękować Ci za to, że jesteś przy mnie zawsze, kiedy Cię potrzebuje. To Ty dajesz mi siłę na to, żebym mógł udźwignąć wszystkie trudy dnia codziennego. Bez Ciebie, który zawsze mnie kocha i zawsze wysłuchuje moje modlitwy, nie dałbym sobie rady. Dziękuje, że pomagasz mi we wszystkich trudnych chwilach.

Dziękuję Ci także za to, że mam takich wspaniałych rodziców. To również Twoja zasługa, że jestem właśnie z nimi. Od najmłodszych lat wpajali mi wiarę w Ciebie. Dzięki temu wiem, że nigdy nie jestem sam. Dziękuję także za moich wiernych przyjaciół, na których zawsze mogę liczyć. Czuję, że postawiłeś ich na mojej drodze po to, abym mógł zaznać jeszcze więcej szczęścia. Dziękuje Ci również za dom, który mogłem stworzyć dla mojej żony i dzieci. Przede wszystkim dziękuję Ci za to, że dałeś mi zdrowie i siły, żebym mógł się tym wszystkim jeszcze trochę nacieszyć.
… dalsza treść podziękowania poniżej …

Wiem, jak cenne jest życie ludzkie, oraz dbanie o środowisko, które nas otacza. Dziękuję Ci zatem za ten piękny świat i dobra, które mogę z niego czerpać. Jestem wdzięczny za to, że mogę żyć w takim pięknym miejscu. Tę wdzięczność będę czuł Boże do końca swojego życia.

Jeszcze raz dziękuje Ci za wszystko Boże.

Podobne podziękowania