Podziękowanie księdzu

Przykładowy tekst podziękowania okolicznościowego. Wzór gotowy do wykorzystania.

podziękowanie księdzu

Drogi Księże.
Jesteś z ludu wybrany i do ludu zostałeś posłany. Dziś, w tym wyjątkowym dniu, w którym zaczynasz swoją nową kapłańską drogę, zechciej przyjąć nasze szczere podziękowania.

Jest wiele spraw, w których okazałeś się nam pomocny. Przede wszystkim chcemy podziękować Ci za Twoją obecność pośród nas. Byłeś nieodłącznym elementem naszej wspólnoty parafialnej. Ciężko jest nam sobie wyobrazić parafię bez księdza obecności tutaj. Chcemy także podziękować za wszelkie inicjatywy, w których Ksiądz grał główną rolę, między innymi za wspólny wyjazd na Lednicę, pielgrzymki a także wiele innych organizowanych wspólnie aktywności. Oczywiście dziękujemy także za okazywaną nam na każdym kroku życzliwość, oraz modlitwę i posługę w konfesjonale.
… dalsza treść podziękowania poniżej …

Życzymy Ci z całego serca, aby Twoje życie kapłańskie było nadal cudownym darem Bożym dla całego Kościoła. Polecamy Cię w naszych modlitwach Maryi, która jest Matką wszystkich kapłanów, a także świętym patronom naszego kościoła. Jesteśmy przekonani, że także na nowej parafii Twoja praca przyniesie obfite owoce. Prosimy Cię, byś nie zapominał o nas i swoją modlitwą nadal wypraszał nam niezbędne łaski. Pragniemy życzyć Ci nieustannej pogody ducha, a także zdrowia i radości z każdego dnia.

Do życzeń naszych życzeń dołączamy szczerą naszą modlitwę.

Podobne podziękowania