Podziękowanie dla nauczyciela

Przykładowy tekst podziękowania okolicznościowego. Wzór gotowy do wykorzystania.

Drodzy Nauczyciele,
Ostatni dzień szkoły to szczególny dzień dla każdego z nas, bez względu na to, czy jest się uczniem czy nauczycielem. I chociaż każdy z nas oczekuje na obiecane dwa miesiące wakacji, to jednak w oku kręci się łza, kiedy przychodzi się na ten czas pożegnać.

W dniu dzisiejszym kończymy kolejny rok naszej edukacji. Jesteśmy o rok starsi, o rok mądrzejsi i dojrzalsi. To właśnie dzięki Wam drodzy Nauczyciele zdobyliśmy wiedzę, która pomoże nam w podnoszeniu naszych kwalifikacji zawodowych i zapewni nam godziwą przyszłość.
Liczymy na to, że w nowym roku szkolnym spotkamy się w tym samym gronie. Będziemy kontynuować naukę i przeżywać w tym gronie kolejne miłe chwile. Dzięki Wam drodzy Nauczyciele zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest dla nas pogłębianie naszej wiedzy i umiejętności. Edukacja jest dla nas kluczem do przyszłego sukcesu – to dzięki Wam to zrozumieliśmy i pragniemy być wzorem dla innych uczniów. Gdyby nie Wy i atmosfera, jaka panuje w naszej szkole, byłoby to zdecydowanie trudniejsze.

Jeszcze raz chcemy Wam serdecznie podziękować za to, że dokładacie starań, aby wyprowadzić nas na ludzi. Doceniamy Wasz coroczny trud oraz to, że poza edukowaniem pokazujecie nam, jak powinniśmy żyć. Mimo iż zobaczymy się za dwa miesiące, to możecie być pewni, że dobrze wykorzystamy przekazaną przez Was wiedzę i nie będziecie musieli wstydzić się za uczniów ze swojej szkoły.

Szczególnie podziękować chcemy naszym wychowawcom, na których zawsze można liczyć. Przychodzimy do Was nie tylko z problemami dotyczącymi szkoły. W wielu sytuacjach pozaszkolnych pomagaliście nam niczym rodzice swoim dzieciom. Dziękujemy Wam za czas, który nam poświęciliście i uwagę, której nigdy nie brakowało.

Za wszystko jeszcze raz Wam gorąco dziękujemy. Do zobaczenia po wakacjach.

Podobne podziękowania