Podziękowanie lekarzowi za operację

Przykładowy tekst podziękowania okolicznościowego. Wzór gotowy do wykorzystania.

Szanowny Panie Doktorze,

Pragnę z całego serca podziękować Panu za to, że uratował Pan moje życie. Nie wiem, co by się ze mną stało, gdyby nie Pańska szybka i skuteczna interwencja. Dzięki Pańskiej operacji mogę cieszyć się zdrowiem i szczęściem.

Jestem pod ogromnym wrażeniem Pańskiej wiedzy, umiejętności i profesjonalizmu. Podziwiam to, jak Pan potrafi połączyć najnowocześniejsze techniki medyczne z ludzkim podejściem do pacjenta. Czułem się zawsze zaopiekowany i bezpieczny pod Pańskim okiem. Dziękuję za to, że zawsze znajdował Pan czas na rozmowę ze mną, na wyjaśnienie mi wszystkich aspektów mojego leczenia i na dodanie mi otuchy.

… ciąg dalszy tekstu podziękowania poniżej …

Chciałbym także podziękować całemu zespołowi medycznemu, który współpracował z Panem przy mojej operacji. Wszyscy byli bardzo życzliwi, kompetentni i pomocni. Dzięki nim czułem się jak w rodzinie. Doceniam to, że każdy z nich poświęcił mi swój czas, uwagę i energię.

Nie mam słów, które mogłyby wyrazić moją wdzięczność i szacunek dla Pana i Pańskiego zespołu. Dzięki Wam odzyskałem nadzieję na lepsze jutro. Jesteście dla mnie aniołami stróżami i bohaterami. Życzę Wam wszystkiego najlepszego w życiu prywatnym i zawodowym. Niech Wam Bóg błogosławi.

Z poważaniem,

Twój/Twój wierny/wierna pacjent/pacjentka

Podobne podziękowania