Podziękowanie za zamówienie

Gotowy tekst podziękowania do wykorzystania. Przykładowy wzór tekstu podziękowania za złożone zamówienie napisany w sposób profesjonalny.

Szanowny Kliencie,

dziękujemy za złożenie zamówienia w naszym sklepie internetowym. Cieszymy się, że wybrał Pan nasze produkty i usługi. Jesteśmy pewni, że spełnią one Pana oczekiwania i zapewnią Pana satysfakcję.

Przesyłamy Pana zamówienie numer … , które zawiera następujące pozycje:

  • [nazwa produktu 1] w ilości … sztuk
  • [nazwa produktu 2] w ilości … sztuk
  • [nazwa produktu 3] w ilości … sztuk

Łączna wartość Pana zamówienia wynosi … zł. Zapłacił Pan za nie za pomocą [sposobu płatności]. Otrzyma Pan potwierdzenie płatności na swój adres e-mail.

Pana zamówienie zostanie wysłane do Pana za pomocą [sposobu dostawy] w ciągu [terminu dostawy]. Otrzyma Pan numer przesyłki, który pozwoli Panu śledzić status swojego zamówienia na stronie [nazwy firmy kurierskiej].

Jeśli ma Pan jakieś pytania lub uwagi dotyczące Pana zamówienia, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta pod numerem telefonu … lub adresem e-mail … . Chętnie odpowiemy na wszystkie Pana zapytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Jeszcze raz dziękujemy za Pana zaufanie i lojalność. Mamy nadzieję, że będzie Pan zadowolony z naszych produktów i usług. Zapraszamy do ponownego odwiedzenia naszego sklepu internetowego i skorzystania z naszych atrakcyjnych ofert i promocji.

Z poważaniem,

[nazwa sklepu]

Podobne podziękowania